![](https://kouvaris.yolasite.com/resources/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B5%CF%84%CE%BF%CE%B9%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%B1%20%CF%84%CE%B5%CF%86%CE%B1%CE%B1.jpg.opt425x282o0%2C0s425x282.jpg)
Ο υπεύθυνος προπονητής στο συγκεκριμένο τμήμα με μεγάλη εμπειρία στο χώρο αναλαμβάνει τα τελευταία χρόνια και προετοιμάζει υποψήφιους για την εισαγωγή τους σε Στρατιωτικές σχολές – Πυροσβεστική - Λιμενικό - Αστυνομία και Τ.ε.φ.α.α .
Η επιτυχία του συγκεκριμένου προγράμματός μας στηρίζεται στην γνώση και την εμπειρία στην προπονητική κολύμβησης καθώς και στον σωστό και μεθοδικό προγραμματισμό της εκγύμνασης των υποψηφίων μας .